Atomos Shogun 4K Monitör
7 Mayıs 2019
Tiffen ND Filtre Set
7 Mayıs 2019

Kiralık Cineroid LM400 Led Işık Seti

Kiralık Cineroid LM400 Led Işık, Cineroid LM400-3setV Profesyonel LED 3 Işık Kiti, her biri bir barndoor seti, montaj boyunduruğu, difüzör ve V montajlı pil plakalı üç LM400 armatürü paketler; bunların hepsi birlikte gelen yumuşak davaya uyuyordu. Her bir ünite, 3000 ila 5400 K aralığında ve 120 ° geniş bir ışın yayılımına sahip değişen bir renk sıcaklığı ışığıdır. Ünitenin arkasındaki karartma seviyesinin okunması ile 30 aşamalı karartmaya sahiptirler. Dahili bir DMX portu, opsiyonel bir DMX kontrol cihazı ile üniteleri kontrol etmenizi sağlar.

Kategoriler: Etiketler: , ,

Cineroid LM400 Led Işık Seti  Özellikleri

Cineroid LM400-3setV Profesyonel LED 3 Işık Kiti, her biri bir barndoor seti, montaj boyunduruğu, difüzör ve V montajlı pil plakalı üç LM400 armatürü paketler; bunların hepsi birlikte gelen yumuşak davaya uyuyordu. Her bir ünite, 3000 ila 5400 K aralığında ve 120 ° geniş bir ışın yayılımına sahip değişen bir renk sıcaklığı ışığıdır. Ünitenin arkasındaki karartma seviyesinin okunması ile 30 aşamalı karartmaya sahiptirler. Dahili bir DMX portu, opsiyonel bir DMX kontrol cihazı ile üniteleri kontrol etmenizi sağlar.

Her bir LM400, dört yanına 1/4 “-20 dişli montaj deliği içerir, her biri birer adet ve üst ve altta bir adet montaj deliği bulunur.Bu, bir kameradaki ışıkları isteğe bağlı adaptörleri kullanarak yatay veya dikey olarak yönlendirmenize izin verir. ışığın kenarlarına yerleştirin ve ışıkları bebek 5/8 “pimli isteğe bağlı bir standa monte etmenize izin verin.

Değişken Renk Sıcaklığı

Ünitenin renk sıcaklığı 3000 ila 5400K arasında ayarlanabilir.

Renk sıcaklığı ayarlamaları ışık ünitesinin arkasındaki bir düğme ile yapılır.

Sıcaklık ayrıca opsiyonel uzaktan kumanda ile de ayarlanabilir.

Değişken Parlaklık

Panel, çip başına üç LED bulunan 24 x 16 yonga düzeninde toplam 1152 LED içeriyor.

Birimin parlaklık seviyesi 30 adımda ayarlanabilir.

Aydınlatma ayarlamaları ışık ünitesinin arkasındaki bir düğme ile yapılır

Parlaklık ayarı cihazın arkasında 30 adımda okunur.

DMX

Dahili DMX bağlantı noktası, parlaklık ayarı için Maltepe eskort isteğe bağlı DMX denetleyicileri kullanmanıza izin verir.

Güç

Ünite, birlikte verilen AC adaptöründen veya isteğe bağlı olarak bulunan pil plakalarından güç almaktadır.