Dji Osmo Pocket
9 Mayıs 2019
GoPro HERO 8
25 Mart 2020

Arri Alexa Mini LF

Kiralık Arri Alexa Mini LF

 • ALEXA LF ​​ile aynı sensör ve kayıt formatları
 • LPL ve PL montaj lensleri, Super 35 ve full frame ile uyumlu
 • Doğal cilt tonları, kolay renk düzeltme ve temiz VFX için ARRI renk bilimi
 • Sıkıştırılmamış ve şifrelenmemiş MXF / ARRIRAW
 • Hızlı ve verimli MXF / Apple ProRes
 • ALEXA LF ​​EVF-2 gibi HD OLED ekran, renk bilimi ve ARRICAM mercek
 • Üç dahili, motorlu geniş format FSND filtresi: ND 0.6, 1.2 ve 1.8
 • Orijinal ALEXA sensörünün geniş formatlı 4K sürümü üzerine inşa edilen bu Çekime Hazır Altın Montaj Seti’ndeki ARRI ALEXA Mini LF (LPL) kamera, LF Açık Kapıda ARRIRAW veya ProRes kaydıyla üç sensör modunda doğal 4K kayıt sunuyor, LF 16: 9 veya LF 2.39: 1 modu. ALEXA Mini LF, mükemmel görüntü kalitesi için geniş format çözünürlüğü en uygun piksel boyutuyla birleştirerek, doğal ten tonları ve pürüzsüz bokeh ile canlı, incelikli görüntüler üretir. ALEXA Mini LF, ARRI’nin geniş formatlı çekim için optimize edilmiş LPL lens yuvası ile tasarlanmıştır ve PL-LPL adaptörü kullanılarak tüm PL montajlı lenslerle uyumludur. Orijinal ARRI PL yuvasından daha geniş çaplı ve daha kısa flanş odak derinliği, LPL montajlı lenslerin daha önceki geniş format optiklerden daha küçük ve daha hafif olmasını sağlar.
 • ALEXA Mini LF, aynı LF sensörünü koruduğu ancak Mini’nin form faktörüne sahip olduğu için ALEXA Mini ve ALEXA LF’nin bir melezidir. Yeni dış tarafta, arkada iki sıra konektör ve 1 TB Kodeks ortamı yerleştirmek için bir yuva bulunan bir sol taraf ortam bölmesi var. Ayrıca, tercihinize göre yapılandırmak için Mini’den üç tane olmak üzere altı kullanıcı düğmesi bulunur. Ayrıca ekstra 12 ve 24V güç çıkışlarına ve siyah seri / üç seviyeli girişe sahiptir. Ses konektörü şimdi 6 pimli, bu nedenle 5 pimli zaman kodu bağlantı noktasıyla çakışmıyor.
 • Çekime Hazır Bu Altın Montaj Seti, PL-to-LPL adaptörü, iki adet 1 TB Kodeks sürücü, bir vizör, yan ve arka braketler, aksesuar ve köprü plakaları gibi bir ALEXA Mini LF ile kalkmanız ve çekmeniz gereken her şeyi içerir. Altın montajlı pil güç ayırıcı kutusu ve bağlantı kabloları. Aşağıdaki dahil öğeler hakkında daha fazla bilgi edinin.

       ARRI ALEXA Mini LF Fotoğraf Makinesi (Yalnızca Gövde)

 • Orijinal ALEXA sensörünün geniş formatlı 4K sürümü üzerine inşa edilen ARRI ALEXA Mini LF kamera, LF Açık Kapı, LF 16: 9 veya LF 2.39: 1 modunda ARRIRAW veya ProRes kaydıyla üç sensör modunda doğal 4K kayıt sunar. . ALEXA Mini LF, mükemmel görüntü kalitesi için geniş format çözünürlüğü en uygun piksel boyutuyla birleştirerek, doğal ten tonları ve pürüzsüz bokeh ile canlı, incelikli görüntüler üretir. ALEXA Mini LF, ARRI’nin ayrı olarak satılan, geniş formatlı çekim için optimize edilmiş ve ayrı olarak satılan bir PL-LPL adaptörü kullanılarak tüm PL montajlı lenslerle uyumlu olan LRI lens yuvası ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Orijinal ARRI PL yuvasından daha geniş çaplı ve daha kısa flanş odak derinliği, LPL montajlı lenslerin daha önceki geniş format optiklerden daha küçük ve daha hafif olmasını sağlar.
 • ALEXA Mini LF, aynı LF sensörünü koruduğu ancak Mini’nin form faktörüne sahip olduğu için ALEXA Mini ve ALEXA LF’nin bir melezidir. Yeni dış tarafta, arkada iki sıra konektör ve 1 TB Kodeks ortamı yerleştirmek için bir yuva bulunan bir sol taraf ortam bölmesi var. Ayrıca, tercihinize göre yapılandırmak için Mini’den üç tane olmak üzere altı kullanıcı düğmesi bulunur. Ayrıca ekstra 12 ve 24V güç çıkışlarına ve siyah seri / üç seviyeli girişe sahiptir. Ses girişi konektörü şimdi 6 pimli, bu nedenle 5 pimli zaman kodu bağlantı noktasıyla çakışmıyor.
 • Mini LF, 1 TB Kodeks yakalama sürücülerine kayıt yaparak MXF ARRIRAW ve MXF ProRes’de bir dizi kayıt formatı seçeneği sunar. EI 800’ün temel hassasiyeti, 16 bit işleme ve 14 artı durma dinamik aralığı ile çekimleriniz HDR ekranlarla uyumluluk açısından etkili bir şekilde geleceğe hazırdır. 90 fps’ye kadar kare hızları, düzgün yavaş çekim sağlar ve daha yüksek netlikte HFR (Yüksek Kare Hızı) projeleri için yakalamayı mümkün kılar.
 • Dahili Geniş Formatlı Tam Spektrumlu Nötr Yoğunluk (LF FSND) filtre sistemi 0.6, 1.2 ve 1.8 filtrelere sahiptir. Ek ALEXA Mini LF özellikleri arasında mevcut ARRI Look dosyaları ve iş akışı ile uyumluluk, MXF ARRIRAW veya MXF ProRes’de klip oynatma ve 2 kanallı, 6 pimli XLR ses girişi bulunur.

       Özellikleri

       Üç Çalışma Modlu Büyük Tam Kare Sensör

 • Tüm ALEXA serisi gibi, ALEXA Mini LF de mükemmel görüntü kalitesi için yüksek çözünürlüğü en uygun piksel boyutuyla birleştirir. ALEXA LF, 4448 x 3096 Açık Kapı, 3840 x 2160 16: 9 ve 4448 x 1856 2.39: 1 anamorfik olarak kayıt seçeneği sunar.

       ALEXA Görüntü Kalitesi ile Doğal 4K Kayıt

 • ALEXA Mini LF, doğal 4K cilt tonlarında canlı, incelikli görüntüler kaydeder. Renkölçümü, ince ve sürükleyici bir görünüm sağlayan HDR (Yüksek Dinamik Aralık) ve WCG (Geniş Renk Gamı) iş akışlarıyla uyumludur.

       Kayıt Seçimi Dizisi

 • Kayıt hızları (Codex yakalama sürücülerini kullanarak): MXF ARRIRAW’da 40 fps’ye kadar LF Açık Kapıda MXF ProRes 4444 XQ’da 40 fps’ye kadar; MXF ARRIRAW’da 90 fps, LF 16: 9’da MXF ProRes 4444 XQ’da 60 fps’ye; ve MXF ARRIRAW’da 60 fps, LF 2.39: 1 anamorfikte MXF ProRes 4444 XQ’da 60 fps’ye. MXF ARRIRAW ve MXF ProRes 444 XQ / 4444/422 HQ / 422 seçenekleri her üç sensör modunda da mevcuttur.

       Geniş Pozlama Enlemi

 • ASA 800’ün temel hassasiyeti, azaltılmış gürültü ve HDR iş akışlarına sahip 14’ten fazla dinamik kırlangıç ​​kuyruğu.

       Yeni LPL Lens Yuvası

 • Özel olarak geniş format sensörler için tasarlanmış LPL lens yuvası ayrı olarak satılır. Orijinal ARRI PL montajından daha geniş çapı ve daha kısa flanş odak derinliği ile LPL montajlı lensler, daha önceki geniş formatlı optiklerden daha küçük ve daha hafif tasarlanabilir.

       ARRI Signature Prime

 • ARRI şimdi 12 ila 280 mm arasında değişen 16 geniş format, LPL montajlı Signature Prime lens yelpazesi sunuyor. Ayrı olarak satılan bu lensler doğal cilt tonları, pürüzsüz bokeh ve organik olarak hoş bir görünüm sunar. Signature Primes, ARRI’nin hızlı ve kapsamlı LDS-2 lens meta veri sistemine sahiptir ve dayanıklılık ve daha hafif ağırlıklar için işlenmiş magnezyum ile üretilmiştir.

       PL Lensler, ALEXA Mini Aksesuarları ve İş Akışı Araçları ile uyumlu

 • ALEXA Mini LF kamera, mevcut ALEXA Mini uyumlu lensler, aksesuarlar ve iş akışlarıyla çalışır. ALEXA Mini LF ile en sevdiğiniz mevcut ARRI Look dosyalarını ve yazılım araçlarını kullanın. Ayrı olarak satılan bir PL-LPL montaj adaptörü, hem Super 35 hem de full frame olmak üzere herhangi bir PL montajlı lense takılır. ALEXA Mini LF, verileri LDS-2, LDS-1 veya / i (Cooke) lens veri sistemlerinden iletir.

       Görüntü işleme

 • Dahili: Tam ALEXA Wide Gamut / Log C renk alanında 16 bit doğrusal işleme
 • Hedef Çıktı: Log C, Rec 709 veya Rec 2020 renk uzayları
 • CDL değerleri ve 3D LUT ile ARRI Look File’ı (ALF-2) destekler
 • SDR, HDR PQ ve HDR HLG için 3D LUT’lar mevcuttur

       Dahili ND Filtresi

 • Yerleşik Büyük Biçimli Tam Spektrumlu Nötr Yoğunluk (LF FSND) filtreleri ND 0.6, 1.2 ve 1.8 arasında değiştirilebilir.

       Geri çalma

 • ALEXA Mini LF’den MXF ARRIRAW veya MXF ProRes kliplerinizi oynatın.

       ALEXA Mini / AMIRA için ARRI LPL Lens Yuvası

 • ARRI LPL Lens Yuvası, ARRI ALEXA Mini veya AMIRA fotoğraf makinesine LPL montajlı bir lens takmanızı sağlar. ARRI geniş format İmza Asalları ve gelecekteki LPL montajlı objektiflerle uyumlu olan bu montaj aparatı, ARRI LDS-1, LDS-2 ve Cooke / i Technology objektif verilerini uyumlu objektiflerden iletir.
 • LPL lens yuvası daha geniş bir çapa sahiptir ve orijinal PL yuvasından daha kısa bir flanş odak derinliği gerektirir. LPL yuvasındaki üç mavi kol, onu standart bir PL yuvasından görsel olarak ayırır.

       Özellikleri

       Uyumlu Kameralar

 • ALEXA Mini
 • AMIRA

       ARRI PL-LPL Lens Adaptörü

 • ARRI PL-LPL Lens Adaptörü ARRI ALEXA LF ​​kameraya PL montajlı lens takmanıza olanak tanır. Herhangi bir PL montajlı lens, Super 35 veya tam kare ile uyumlu olan bu adaptör, alet kullanmadan lensinize güvenli bir şekilde sabitlenebilir.

       Özellikleri

 • Herhangi bir PL-mount lens ve LPL-mount kamera için geriye dönük uyumluluk sağlar

       ARRI MVB-1 Vizör ALEXA Mini için Montaj Braketi

 • MVF-1 elektronik vizörü bir ALEXA Mini kameraya monte etmek için ARRI MVB-1 Vizör Montaj Braketini kullanın. Bu braket, EVF’nin 15mm LWS çubukları ve vizör yuvası ile ayarlanabilir konumlandırılmasını sağlar. ALEXA Mini’de 15 mm çubuk desteği için ayrı olarak temin edilebilen MAP-2 adaptör plakası gereklidir.

       Özellikleri

       Uyumlu Kameralar

 • ALEXA Mini

       ARRI CCH-2 Orta Kamera Tutacağı

 • ARRI CCH-2 Orta Kamera Tutamağını kullanarak monitör, verici, mikrofon tutucu, Fransız bayrağı vb. Gibi HD kamera aksesuarlarını ARRI kamera donanımınıza monte etme seçeneklerinizi genişletin. Bu sağlam taşıma kolu vidaları bir UAP-2 adaptör plakasına (ayrıca satılır) sahiptir ve aksesuarların takılması için birden fazla 3/8 “-16 ve 1/4” -20 dişli deliğe sahiptir.
 • ALEXA M, ALEXA Mini ve AMIRA fotoğraf makineleriyle kullanılmak üzere tasarlanan ARRI aksesuar donanımlı birçok üçüncü taraf fotoğraf makinesiyle de çalışacak.

       Özellikleri

 • Sağlam taşıma kolu, aksesuar montajları sağlamak için bir UAP-2 adaptör plakasına (ayrıca satılır) takılır
  AMIRA ve ALEXA M / Mini Kameraya veya ARRI destek sistemlerini kullanan üçüncü taraf kameralara birden fazla 3/8 “-16 dişli montaj noktası ekler

        ARRI Mini Yan Köşebent MSB-2

 • ARRI Mini Yan Braket MSB-2, ALEXA Mini ve ALEXA Mini LF’nin sağ tarafı ile uyumlu kafes tarzı bir bileşendir. Bu braketin tek çubuk tutucusu, taban plakası çubuk braketinden yoksun hafif el tipi veya drone kuleleri için lens motoru desteği sağlar. MSB-2 braketi, ayrıca temin edilen bir burç kullanılarak doğal 19mm çubuk desteği ve 15mm çubuk desteği sunar.
 • MSB-2 braketi, montaj aksesuarları için birkaç 1/4 “-20 ve anti-büküm 3/8” -16 diş içerir. Entegre bir rozet, ayrı olarak satılan bir tutma yerinin veya sapın monte edilmesini sağlar.

       ALEXA Mini ve ALEXA Mini LF sağ tarafı

       Özellikleri

 • Tek çubuk desteği, taban plakası çubuğu braketine sahip olmayan platformlar için hafif lens motoru desteği sağlar
 • Ayrı olarak satılan burçlu yerel 19mm çubuk desteği veya 15mm çubuk desteği
 • 1/4 “-20 ve anti-büküm 3/8” -16 aksesuar montaj noktaları ekler
 • Tutamak veya tutamak montajı için entegre rozet
 • Tek başına veya ARRI ALEXA Mini LF / ALEXA Mini kafes bileşeni olarak kullanın
 • ALEXA Mini için ARRI Kompakt Köprü Plakası CBP-1 19mm
 • ARRI Kompakt Köprü Plakası CBP-1 19mm, 19mm Studio standart aksesuarlarını ALEXA Mini kameranıza monte etmek için hafif bir seçenek sunar. Kayar denge mekanizması ve hızlı bırakma sistemi, bir stüdyo köprü plakasının azaltılmış ağırlıkta ayarlanabilirliğini sunar.
 • Sağ ve sol rozetler, ön 19mm Studio çubuk desteği ve yerleşik, konturlu omuz pedi vardır. Kamera aksesuarlarını ayrı olarak temin edilebilen bir çift çubuk üzerine veya ARRI standardı rozetlere monte etmek için CBP-1 19mm köprü plakasını kullanın.

       Özellikleri

 • Hızlı bırakma sistemi, denge tertibatını kaydırmadan kamerayı monte etmenizi veya ayırmanızı sağlar
  ARRI ALEXA Mini’nizin önüne 19mm Studio çubuk montajlı aksesuarlar ekleyin
  Tutamak veya diğer rozet tabanlı aksesuarları takmak için hem sağ hem de sol tarafta rozet
  Entegre, konturlu omuz pedi, elde taşınırken konforu artırır

       ARRI Arka Aksesuar Braketi RAB-1

 • ARRI Arka Aksesuar Braketi RAB-1, pil plakaları veya güç bölme kutuları gibi aksesuarları ALEXA Mini kamera gövdesine monte etmek için tasarlanmıştır. Bu kavisli braket, bir güç çözümü takmak için kaburga benzeri bir yapı sağlayan kameraya vidalanır. Bir ARRI Güç Bölme Kutusu veya bir BAP-1 Pil Adaptör Plakası Üsküdar eskort kadınlar takmak için ayrı olarak satılan RAB-1 Kelepçesi ile RAB-1 braketini kullanın.

       ARRI Çubuk Montaj Braketi (RMB-3)

 • Bir lens motorunu, hafif EVF braketini vb. Kameranıza veya kafes donanımınıza monte etmek için tek bir standart 19 mm çubuğu desteklemek için ARRI’den Çubuk Montaj Braketini (RMB-3) kullanın. Ayrı olarak satılan bir kesici uç ile kullanıldığında, RMB-3 15 mm’lik bir çubuğu desteklemek Eskişehir escort kızlar için kullanılabilir. Monte edilen bir çubuk, bu vidalı braket üzerindeki başparmak kolu kullanılarak kolayca sabitlenir.

       Özellikleri

 • Çubuk Uyumluluğu
 • 19mm
 • 15 mm (ayrı olarak satılan kesici uç K2.66255.0 ile)
 • 19 mm Çubuk için ARRI 15mm Redüksiyon Ek Parçası
 • ARRI 15mm Redüksiyon Ek Parçası, standart 15mm çubukları kabul etmek için 19mm çubuk braketini uyarlamak için kullanılır. Bu kesici uç herhangi bir 19mm çubuk montajı ile çalışır.

      ARRI Gold Mount Güç Bölme Kutusu Mk II

 • Güç Bölme kutusu, çeşitli endüstri standardı aksesuar güç konektörlerinin yanı sıra ARRI KC-50 gibi kablolara yönelik pil girişi için 8 pimli Lemo konektör içeren kanıtlanmış bir pil çözümüdür. Bölme kutusunu standart 15mm LWS çubuklara monte etmek için bir konsol takılabilir.

       ARRI ALEXA Mini / AMIRA Düz Güç Kablosu KC-50 (6.6 ‘)

 • Fotoğraf makinesini 3 pimli XLR konektörlü bir pile bağlamak için ARRI’nın ALEXA Mini / AMIRA Düz Güç Kablosunu kullanın.