Sony A7 III
6 Ekim 2021
TİLTA NUCLEUS N NANO WLC FOLLOW FOCUS
6 Ekim 2021

DZOFILM VESPİD FULL FRAME PRİME LENS

KİRALIK DZOFILM VESPİD FULL FRAME PRİME LENS

Bu 25 mm lens, tam çerçeve sensörünü kapsayan bir görüntü çemberine sahiptir. Super35 sensörlü bir kameraya takıldığında, tam çerçeve sensörlü bir kameraya monte edildiğinden daha sıkı bir çekim sağlar.

Lensler, günümüzün soğuk ve teknik olarak hassas estetik ve eski sinema lensleri arasında bir geçiş olan organik bir görünüm sağlar. 16 yapraklı iris, doğal görünümlü bir bokeh sağlar ve pürüzsüz, yuvarlak odak dışı vurgular oluşturur. Minimum 12″ odaklama mesafesi, nesnenize yaklaşmanıza olanak tanır. Objektifin ön tarafında, isteğe bağlı filtreleri doğrudan objektif üzerinde kullanmanıza olanak tanıyan 77 mm’lik bir filtre dişi bulunur; bu, mat bir kutu olmadan çekim yaparken filtrelemeye ihtiyacınız olduğunda kullanışlıdır.

Modern mekanik tasarım, her bir merceğin küçük boyuta ve hafifliğe sahip olmasına rağmen, hızlı mercek değişiklikleri için aynı 80 mm ön çapı ve ortak vites konumlarını paylaşmasına olanak tanır. Kaplamalı optikler, doğal görünümlü kontrast sağlamaya yardımcı olurken, örtülü parlamayı ve aynasal vurguları kontrol etmeye yardımcı olarak parlamaların görüntünüzü yıkamasını önler.

 

Kategoriler:
  • 25, 35, 50, 75, 100, and 125mm Lenses
  • EF Mount
  • Feet ve Metre Olarak İşaretlenmiş Odak Ölçekleri