Sigma 50-100mm Cine Lens
2 Nisan 2020
RED KOMODO 6K
6 Ekim 2021

Canon 30-105mm T2.8 L S Cinema Zoom Lens

Kiralık Canon CN-E 30-105mm T2.8 L S Telephoto Cinema Zoom Lens

 • 4K Çözünürlüklü Kameralar için Tasarlandı
 • APS-C ve Super 35 Sensör Boyutlarını kapsar
 • 11 Çekici Bokeh için Blade İris
 • Düşük Aydınlatmalı Sahneler için f / 2.8 Diyafram Açıklığı
 • EF Mount özellikli Canon CN-E 30-105mm T2.8 L S Telefoto Sinema Zoom Objektifi, üretim topluluğunun yüksek performans taleplerini karşılamak için tasarlanan diğer Canon Sinema objektiflerinin saflarına katılıyor.
 • EF Mount özellikli Canon CN-E 30-105mm T2.8 L S Telefoto Sinema Zoom Objektifi, üretim topluluğunun yüksek performans taleplerini karşılamak için tasarlanan diğer Canon Sinema objektiflerinin saflarına katılıyor. 4K çözünürlüklü (4096 x 2160 piksel) kameralarla çalışacak şekilde tasarlanan bu EF montajlı lens, herhangi bir HD görüntüleme sisteminin performans gereksinimlerini aşar. EF Mountlu CN-E 30-105mm T2.8 L S Telefoto Sinema Zoom Objektifi, endüstri standardı Süper 35mm eşdeğeri görüntü formatının yanı sıra APS-C boyutlu sensörlerle de uyumluluk sunar.
 • CN-E 30-105mm T2.8 L S lensin Canon Cinema EOS kamera sistemleri ile kullanılması ek avantajlar sağlayabilir. Objektif, Canon Sinema EOS Sistemi kameralarıyla birleştirildiğinde, objektif kamera iletişimini destekler, video verilerinin yanı sıra yakınlaştırma ve diğer ayarların kaydedilmesini sağlar ve çekim koşullarının etkili yönetimini mümkün kılar.
 • EF Mountlu CN-E 30-105mm T2.8 L S Telefoto Sinema Zoom Objektifi, çok düşük aydınlatılmış sahnelerde bile kullanıma izin veren parlak bir f / 2.8 maksimum diyafram sunar. Ve yakınlaştırma sırasında parlaklıkta değişiklik olmadan, bu lensler sığ bir alan derinliği kullanırken çekici bokeh efektine (lensin odak dışı ışık verme biçimi) olanak tanır. Ve çok düşük bir M.O.D. 0,6 m’lik (minimum nesne mesafesi) bu lens, daha dar yakın çekimler yapmanızı sağlar ve sınırlı alan ortamlarında çekim yapmanızı sağlar. Bu lensi çekim yapacak bir prodüksiyon için çekici bir seçenek haline getirir Sahada ve sahnede çeşitli yerler.
 • Ek olarak, EF Mountlu CN-E 30-105mm T2.8 L S Telefoto Sinema Zoom Objektifi, zoom aralığı boyunca keskin ve tutarlı görüntüler elde etmek için florit ve büyük küresel olmayan objektif öğelerine sahiptir. Bu faydalıdır, çünkü kullanıcıya görüntünün tutarlı ve keskin kalacağı ve “yazıya sabitleme” ihtiyacını ortadan kaldıracağı için gönül rahatlığı sunar. Lens ayrıca, tutarlı çalışma torku ile uygun direnç miktarını korumak için tasarlanmış kontrol halkaları ve çok sayıda üretim uygulama ihtiyacını karşılamak için kapalı bir flanş arka ayar mekanizması ile donatılmıştır. 11 yapraklı diyafram diyaframı aynı zamanda net odak dışı alanlar (çekici bokeh) sağlarken, yenilikçi cam konstrüksiyon, sıcaklığa bağlı markalama farklılıklarını önlemek için namlu genişlemesine ve daralmasına karşı koyar. Bu özellik, parlak sıcak üretim ışıkları altında sahnede çekim yapan yapımlar için çok yararlı olacaktır. EF Mountlu CN-E 30-105mm T2.8 L S Telefoto Sinema Zoom Lensi, görüş açısındaki odak kaynaklı değişiklikleri en aza indirgeyerek odak solumasını neredeyse sıfıra indirmek için dişli iç odaklamayı da içerir.
 •        4K Üretim Standartlarını Destekler

  • 4K çözünürlüklü kameralarla kullanım için yüksek optik performans, Full HD çözünürlüğünün dört katını aşan bir çözünürlük sunar.

         Min. f / 2,8 Diyafram Açıklığı

  • Bu, parlak performans ve çok düşük ışıklı ortamlarda çekim esnekliği sunar. Ve yakınlaştırma sırasında parlaklıkta değişiklik olmadan çekici bokeh efektini mümkün kılar.

          Azaltılmış M.O.D. 23,6 “

  • Objektif, mümkün olan daha sıkı yakın çekimleri mümkün kılan ve sınırlı alanlı ortamlarda çekimi kolaylaştıran minimum 23,6 “(0,6 m) nesne mesafesi sunar.

         Özel Cam ve İnşaat

  • Yenilikçi cam yapısı, sıcaklığa bağlı markalama farklılıklarını önlemek için namlu genişlemesine ve daralmasına karşı koyar.

         Daha İyi İşaretleme Görünürlüğü

  • Odaklama, yakınlaştırma ve iris işaretleri açılı yüzeylere basılır ve kameranın arkasından daha kolay okunmasını sağlar.

         Sinematik Bulanıklaştırma

  • Lens, yumuşak, çekici bulanıklık özellikleri için 11 yapraklı diyafram diyaframıyla donatılmıştır.

        Flanş-Geri Ayar Mekanizması

  • Daha hassas bir arka odaklama için kapalı bir flanş arka mekanizması bulunur.

        İç Odak Tasarımı

  • Yaklaşık 300 derecelik odak dönüş açısı ile lens hassas odaklama performansını kolaylaştırır. Ve dişli iç odaklama, görüş açısındaki odak kaynaklı değişiklikleri en aza indirerek odak solumasını neredeyse sıfıra indirir.

        Standart Aksesuarları Destekler

  • Lens, hareketli görüntü yapımında yaygın olarak kullanılan mat kutular ve diğer standart manuel ve elektronik film endüstrisi aksesuarları ile kullanılabilir.

         Gelişmiş Optik Tasarım ve Büyük Asferik Lens

  • Objektif ayrıca, zoom aralıkları boyunca keskin ve tutarlı görüntüler elde etmek için florit ve büyük asferik objektif elemanlarıyla gelişmiş optik tasarıma sahiptir.